SKS Airkompressor 12.0

SKS Airkompressor 12.0 je nožní pumpa s extra dlouhým ocelovým tělem, které zajišťuje velký objem dodávaného vzduchu pro pohodlné nafouknutí kola na vysoký tlak. Univerzální...
Doprava 110 Kč,Více než měsíc

Délka
730 mm
Manometr

• , zakoupeno v BIKESPORT.cz

Trošku jsem nečekala, že bude pumpa tak velká, ale hustí se s ní výborně. Na 8 barů jsem zvládla i já se svou nulovou sílou :D Jen bych chtěla trošku upřesnit mystifikaci, na kterou jsem narazila v recenzích, že má manometr pouze v psi což není pravda, je v obou jednotkách, takže pokud váháte z tohoto důvodu zda zakoupit(jako já) tak už nemusíte.

• , zakoupeno v Kolokram.cz

• Manometr
    • Vysoký maximální tlak

Zatím nemohu zhodnotit výdrž - mám krátce. Zatím působí a funguje dobře.

• Je to super pumpa

Barevné provedení
bílá
Délka
730 mm
Manometr

Univerzální koncovka multivalve pro všechny typy ventilů
Extra dlouhá hadice
Maximální tlak: 174 psi / 12 barů
Délka 730 mm

• , zakoupeno v Kolokram.cz

• Manometr
    • Vysoký maximální tlak

Zatím nemohu zhodnotit výdrž - mám krátce. Zatím působí a funguje dobře.

• Je to super pumpa

• Kvalitní pumpa.
    • Nemá

• Fouká.

• Špičková velká pumpa s kovovým tělem.
    • Velmi kvalitní zpracování - prostě MADE IN GERMANY.
    • Velký, přehledný a přesný manometr.
    • Tlak až 12 barů.

Maximální spokojenost, můžu jen doporučit, německá kvalita.

• funguje dobře 7 - 9 BAR v pohodě

• požadoval jsem pumpu, která udělá 11 barů a tato naprosto bez problémů
    • přehledný manometr
  • , zakoupeno v BIKESPORT.cz

Zatím nejlepší pumpa jakou jsem měl, kolo u auta nafoukane za chvilku

• , zakoupeno v Cycology

• preciznost